İmar Barışı

Sivas Lihkab hizmetleri çerçevesinde imar barışı kapsamında yapılacak olan işlemler büromuz tarafından gerçekleştirilmektedir. İmar ve iskan sorunlarını çözmeye dönük olarak sağlanan imar barışında dikkatli davranılarak işlem yapıldığında olumlu sonuç alınmaktadır.

İmar Barışı İşlemleri İçin Doğru Adres

5812-501 Lisanslı Harita Kadastro Mühendislik Bürosu tarafından imar barışı işlemleriniz kısa süre içerisinde gerçekleştiriliyor. Hedeflenmiş olan çözüm dahilinde yapı kayıt belgesinin alınmasında çok önemli olan imar barışı ile birlikte yapı kayıt belgenizi alabilirsiniz. Ancak bu belgenin alınması için yapı ve konutlar için gerekli işlemlerin titizlikle sağlanması gerekmektedir. Belirlenmiş olan kuralların yerine getirilmesi ve başvurunun gerçekleştirilmesi için Sivas Lihkab hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

İmar Barışı belirli kriterleri taşımakta olan yapı ve konut üzerinden gerçekleştirilebilmektedir. Bu kapsamda; tüm farklı yaşam alanları için gerekli şartların sağlanması halinde başvuru yapılabilmektedir. Aynı şekilde işyerleri için de başvuru yapılabilir. Yasal süreç kapsamında oturma izni alınarak ilgili işlemlerin sağlanması gerçekleştirilmektedir. Elektrik, su ve doğal gaz gibi unsurlar açısından kullanım olanaklı hale getirilir. Ayrıca kat mülkiyeti geçişinin yapılması da mümkün kılınmaktadır. Kalıcı olacak şekilde yasal süreç dahilinde yapı kayıt belgesi de alınabilmektedir.

Tüm bu unsurlar için Sivas Lihkab hizmetleri çerçevesinde sunulan imar barışına dönük olarak ofisimizden destek alarak başvurularınızı yapabilirsiniz. Başvuru yapmadan önce tüm gereklilik ve uygunluk belirleneceği için başvuru sürecinizin olumlu sonuçlanması için gerekli olan çalışmaları yürütüyoruz.