Hakkımızda

Sivas Lihkab
5812-501 Lisanslı Harita Mühendislik Bürosu

Sivas Lihkab - Hakımızda
Sivas Lihkab - Hakımızda

2010 yılından itibaren kamu kuruluşları, mülki idareler, mühendislik firmaları ve haritacılıkla ilgili tüm konularda sunduğu hizmetlerle isminden övgüyle söz ettiren Sivas Lihkab,  profesyonel ekibiyle  siz değerli müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor.

HİKAYEMİZ

5812-501 Lisanslı Harita Mühendislik Bürosu

Yasa ve yönetmeliklere uygun olarak Sivas Lihkab projelerinizde doğru ve çözüm odaklı hizmetler.

Aplikasyon, yer tespitidir. Emlak terimi olarak ise kadastro paftalarındaki parsel köşe noktalarının yeniden zeminde belirtilmesi ve bununla birlikte parselin zemindeki sınırlarının gösterilmesidir.

Tapu kütüğünün ayrı sayfalarında kayıtlı olan bitişik, iki ya da daha fazla parselin tek bir parsel numarası altında birleştirilip kütüğün ayrı bir sayfasına tescili ile tek bir tapuya bağlanması işlemidir.

Bir gayrimenkulün yapılı ya da yapısız iken tapu sicili ve paftasında yapısız hale dönüştürmek için yapılan işlemdir.

Tapu kütüğünde taşınmaz mallar üzerinde yapılan ifraz, ayırma işlemidir. Tek parselin düzenlenen haritalara göre birden çok parçaya ayrılarak tescillenmesidir.

SSS

Sıkça Sorulan Sorular

Aplikasyon, Cins Değişikliği ya da İmar Barışı gibi uzman bilgi gerektiren işlemler başta olmak üzere her türlü bilgi ve talepleriniz için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

5812-501 Lisanslı Harita Kadastro Mühendislik Bürosu Sivas Lihkab, alanında uzman ekibi ile sizlere hizmet vermeye her zaman hazırdır.