HİZMETLER

SİVAS LİHKAB
5812-501 Lisanslı Harita Kadastro Mühendislik Bürosu

Aplikasyon

Sivas Lihkab olarak sunulan aplikasyon hizmetiyle birlikte tapu planında yer alan bilgi ve belgelere uygun zemin işaretlemesi yapılmaktadır. Taşınmaza ait olacak mülkiyet ya da irtifak hakkının sınırlarının çizilmesini sağlayan bu hizmet ile birlikte kroki işlemleriniz sorunsuz şekilde gerçekleştiriliyor.

Birleştirme – Tevhid

Sivas Lihkab hizmeti çerçevesinde birleştirme ya da tevhid işlemlerinizi profesyonel olarak tamamlıyoruz. Birbirine bitişik yapıda olan birden fazla olan parsellerin mevzuata uygun şekilde parsel haline getirilme işlemleri için sağlanan profesyonel destek, zaman açısından tasarruf elde etmenize yardımcı oluyor.

Cins Değişikliği

Sivas Lihkab hizmetleri çerçevesinde gayrimenkulün yapı durumunun çevrilmesi için cins değişikliği hizmeti sunuluyor. Bu sayede ilgili taşınmazlar hakkında gerekliliğe bağlı olarak tür değişikliği işlemi yapılmaktadır.

İfraz

Sivas Lihkab olarak ifraz işlemlerinde hızlı ve sonuç odaklı çözümler sağlıyoruz. Sahip olunan gayrimenkulün bir bölümünün satılması için gerekli olan ifraz işleminde titiz, sonuç odaklı ve profesyonel destek sunuyoruz.

İmar Barışı

Sivas Lihkab hizmetleri çerçevesinde imar barışı kapsamında yapılacak olan işlemler büromuz tarafından gerçekleştirilmektedir. İmar ve iskan sorunlarını çözmeye dönük olarak sağlanan imar barışında dikkatli davranılarak işlem yapıldığında olumlu sonuç alınmaktadır.

İrtifak Hakkı

Sivas lihkab hizmetleri çerçevesinde sunulan irtifak hakkı ile birlikte ilgili parsele kurulacak olan arzi irtifak hakkının oluşturulması mümkün hale gelmektedir. İlgili mevzuat çerçevesinde doğru yönetim ve belge ibrazı ile gerçekleştirilmesi gereken bu işlem sağlanan hizmet kapsamında kolay ve pratik hale geliyor.

Muhdesat Terkini

Sivas lihkab hizmetleri kapsamında sağlanan muhdesat terkini arazi alım satım ile ilgili olarak işlem sağlayacaklar için büyük önem taşıyor. Arsa alım satım işlemlerinde dikkat edilmesi konuların başında gelen bu noktada sağladığımız profesyonel destek ile olası sorunları ortadan kaldırabilirsiniz.

Röperli Kroki

Sivas lihkab hizmetleri kapsamında sunulan röperli kroki ruhsat alma koşulları açısından büyük önem taşıyor. İlgili kanun kapsamında yapı ruhsatı almak için oluşturulması gereken röperli kroki işlemlerinizde profesyonel destek sağlıyoruz.

Vaziyet Planı

Sivas lihkab işlemleri dahilinde projede belirlenmiş olan inşaat alanı içindeki tüm varlıkların gösterileceği harita olan vaziyet planı oluşturmada yardımcı oluyoruz. Harita belirleme ve projelendirme kapsamında sunulan hizmetler dahilinde istediğiniz planın oluşturulması sağlanıyor.

Yer Gösterme

Sivas lihkab hizmetleri dahilinde yer gösterme işlemlerinde hızlı ve sonuç odaklı çözümler sağlanmaktadır. Parsel ya da bağımsız parçanın bulunduğu bölümün ölçme işlemi yapılmadan gösterilmesi işlemi olan yer göstermede pratik çözümler sunuyoruz.

Enlem Harita
Yıl Üzeri
Tecrübe
+ 0

Enlem Harita Mühendislik LTD. ŞTİ.

Sivas Lihkab Çözüm Ortağımız

2010 yılında kurulan Enlem Harita; alanında uzman mühendis kadrosu ile  mühendislik firmalarına, kamu kuruluşlarına ve mülki idarelere, ileri teknoloji ekipmanlarıyla jeodezik faaliyetler, fotogrametri, şehir planlama, GIS oluşturma ve uygulama, mühendislik projeleri konularında hizmet vermektedir.